مقدمه

مطالعه این قرارداد و ورود کاربران به وب‏‌سایت و اپلیکیشن بیلبورد هنگام استفاده از پروفایل شخصی یا تجاری، طرح‏‌های تشویقی، محتوی صوتی تصویری بیلبورد و سایر خدمات ارایه شده توسط بیلبورد به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات بیلبورد است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید، کلیه اصول و رویه‏‌های بیلبورد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های بیلبورد تغییراتی در آینده ایجاد شود، در صفحه قوانین و مقررات وبسایت و اپلیکیشن منتشر و به‌روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از وبسایت و اپلیکیشن به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

هدف بیلبورد ایجاد بستر برای هم افزایی و ارتباط بین عرضه کنندگان کالا و خدمات، متخصصین و متقاضیان و کاربران با رعایت و احترام به حقوق تمامی کاربران می‌باشد و البته در این سرویس مسئولیت کلیه فعالیت‌های کاربران به عهده خود اشخاص خواهد بود.

تعریف مشتری یا کاربر عادی

مشتری یا کاربر عادی به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در هنگام ثبت نام یا در پروفایل کاربری خود درج کرده است، به ثبت درخواست یا هرگونه استفاده از خدمات بیلبورد اقدام کند.

همچنین از آنجا که بیلبورد یک وب‌سایت و اپلیکیشن آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف‌کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف صاحبان کسب و کار

محصولات ارایه شده در وب‌سایت و اپلیکیشن، به‌واسطه همکاری و ثبت پروفایل صاحبان کسب‌وکار، به‌صورت آنلاین و به کمک پلتفورم بیلبورد در معرض نمایش و عرضه قرار می‌گیرند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و صاحب کسب‌وکار شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول، کالا و خدمات خود را در وب‌سایت و اپلیکیشن بیلبورد عرضه کرده است.

- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول فقط بر عهده فروشندگان است و بیلبورد هیچگونه مسولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

کالاها و محصولات غیر مجاز

صاحبان کسب و کار باید از اشتراک گذاری هر گونه کالا، محصول، خدمات و محتوایی که خلاف مقررات مالکیت معنوی، تجاری و فرهنگی و همچنین خلاف عرف و شرع باشد خودداری نمایند. درصورت عدم رعایت این موضوع، بیلبورد کاربر را مطلع نموده تا نسبت به حذف آن آقدام نموده و یا در صورت وجود گزارش تخلف توسط سایر کاربران، بیلبورد تسبت به حذف آن اقدام خواهد نمود.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به اطلاعات مربوط به محصولات

 اطلاعات هر محصول در وب‌سایت و اپلیکیشن بیلبورد، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از کالاها، خدمات و محصولات نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. بیلبورد مسئولیتی در قبال صحت اطلاعاتی که کابران در وب‌سایت و یا اپ ثبت می‌کنند و یا در خصوص مشخصات کالا و خدمات خود درج می کنند ندارد و در نتیجه هیچ تضمینی بر اعتبار آنها و تاثیر مثبت یا منفی آنها بر مخاطب وجود ندارد. همانگونه که ذکر شد، مسئولیت تمام اطلاعات و داده‌هایی که به صورت عمومی و یا خصوصی ثبت گردیده‌اند بر عهده شخصی است که آنها را ثبت کرده است.

همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و بیلبورد مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.

ممکن است در طی استفاده از اینترنت و سرویس بیلبورد، در معرض مضامینی قرار گیرید که خوشایند شما نباشد. این مضامین باید شناخته شده و از طریق دکمه "گزارش تخلف" که در صفحات پست و مطالب قرار گرفته شده به بیلبورد گزارش شوند. چگونگی رسیدگی به گزارش‌ها مطابق با قوانین حاکم و فرهنگ استفاده از این سرویس برعهده بیلبورد است.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات بیلبورد استفاده می‏‌کنید و یا به بیلبورد پیام ارسال می‌کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که بیلبورد به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه وآگاهی رسانی داخل اپ) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین نام کاربری، آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد بیلبورد برای اعضای وب‌سایت ایمیل، پیامک یا آگاهی رسانی ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه پیام‌ها نداشته باشند، می‌توانند در بخش مدیریت آگاه‎سازی‎های بیلبورد نسبت به غیرفعال‎سازی آن‎ها اقدام کنند.

توجه داشته باشید که09100910190-1 تنها شماره‌‌‌هایی هستند که بیلبورد از طریق آنها برای کاربران خود پیامک ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش درخواست‌ها یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه بیلبورد را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان بیلبورد، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام بیلبورد است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@billboardforyou.com یا از طریق صندوق پستی ارتباط با مشتریان داخل اپ طلاع دهید.

نظرات کاربران

هدف از ایجاد بخش نظرات در بیلبورد، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد. بدیهی است بخش نظرات بیلبورد با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های کسب و کار متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. بیلبورد در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی بیلبورد درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی و حفاظت از اطلاعات

بیلبورد به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. بیلبورد متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی و پروتکل‌های مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت و اپلیکیشن را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت و اپ بیلبورد و عضویت در آن، شما رضایت خود را از آن نشان می‏‌دهید.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات بیلبورد، کاربران، مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

انتشار هر مفهوم، کالا و محتوایی که به حقوق انحصاری افراد، حقوق تجاری، حق چاپ و نشر و سایر حقوق انحصاری گروه‌های خاص تجاوز کند ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده پیگرد قانونی داشته و به صلاحدید بیلبورد اعمال گزارش می‌شود. استفاده غیرمجاز از تصاویری که مالکیت فکری آن متعلق به دیگران است، ممنوع بوده و در صورت شکایت صاحب اثر قابل پیگرد قانونی می‌باشد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات بیلبورد، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط بیلبورد جزیی از اموال بیلبورد محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار بیلبورد است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای بیلبورد محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارایه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط بیلبورد و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار بیلبورد است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از محصولات ، خدمات و مطالب بیلبورد و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت و اپ بیلبورد، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع‌آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای بیلبورد محفوظ است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.billbardforyou.com و بخش ارتباط با مشتریان داخل اپ می باشد. ما با هیچ روش دیگری جز از طریق آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت و آگاهی‌رسانی داخلی اپ با شما تماس نمی‌‏گیریم.

آگاه‌سازی‌ها