اپلیکیشن بیلبورد چیست؟

اپلیکیشن بیلبورد چیست؟

با رشد روز افزون تکنولوژی و راه های ارتباطی امروزه روش های سنتی توسعه کسب و کار جای خود را به راه حل های نوین فروش، بازاریابی، تبلیغات و جذب مشتری داده اند. این سال ها همه ما شاهد موفقیت دنیای اپلیکیشن های موبایلی بوده ایم.

اپلیکیشن های زیادی در حوزه کسب و کار وجود دارند در همین راستا وبسایت و اپلیکیشن بیلبورد با پایه گذاری یک بستر کسب و کار در رفع نیازهای صاحبان کسب و کار گام برداشته است. این مجموعه با داشتن هدف استراتژیک با پیام “هر نفر یک بیلبورد” و با تکیه بر شعار “دیده شو …!” چشم اندازی امیدبخش را برای خود ترسیم نموده است.

برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن بیلبورد ویدیوی زیر را ببینید.

 

چرا اپلیکیشن بیلبورد؟

چشم انداز بیلبورد، انتخاب نخست هر کاربر در پلتفرم های کسب و کار است. بیلبورد به عنوان یکی از راهبردهای اصلی خود تلاش خواهد کرد با تولید محتوای تخصصی در حوزه های مختلف به کاربران امکان بررسی دقیق تر محصولات و کالاها و موضوعات مربوط به آن حوزه ها را برآورده سازد.

ماموریت اپلیکیشن billboard به این شرح می باشد:

  • افزایش میزان دسترسی بین عرضه کنندگان و متقاضیان
  • توانمندسازی صاحبان کسب و کار با آنالیز بازار هدف
  • ایجاد فرصت دیده شدن برای همه
  • تغییر اکوسیستم تبلیغاتی بازار کسب و کار
  • مشارکت در کاهش رفت و آمدهای شهری به عنوان یک مستولیت اجتماعی

(مطالعه بیشتر: پیش‌درآمدی بر رقابت کسب و کارها در فضای آنلاین)

اگر میخواهید یه بیلبورد داشته باشید ویدیو زیر را ببینید و بیلبورد خودتان را بسازید.

 

لازم به ذکر است بدانید که محصولات ارایه شده در وب‌سایت و اپلیکیشن، به‌واسطه همکاری و ثبت پروفایل صاحبان کسب‌وکار، به‌صورت آنلاین و به کمک پلتفورم بیلبورد در معرض نمایش و عرضه قرار می‌گیرند. بیلبورد به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.billbardforyou.com و بخش ارتباط با مشتریان داخل اپ می باشد.

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

3 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *